راهنما

برای استفاده حرفه‌ای از کودوس تنها چند دقیقه زمان لازم است.

در این صفحه می‌توانید از راهنماهای متنی، تصویری و ویدئویی و همچنین سوالات متداول استفاده کنید. همچنین می‌توانید برای دسترسی سریعتر و راحت‌تر به آموزش‌های مرتبط با سطح کاربری خود، از دو دسته روبرو (کاربری و مدیریتی) یک گزینه را انتخاب نمایید.

دانلود برنامه کودوس

همواره می‌توانید آخرین نسخه‌ها را از طریق لینک‌های زیر دریافت کنید. 

سوالات متداول

کودوس دقیقا چیست و چه کار می‌کند؟

کودوس یک نرم‌افزار تحت وب و موبایل در حوزه منابع انسانی با هدف ارتقا سطح نگهداشت و انگیزه و روحیه پرسنل است. کودوس با استفاده از یک رابط‌کاربری ساده و در عین حال هیجان انگیز و با کمک gamification سعی در ارتقا فرهنگ قدردانی، شناخت کارمندان و افزایش مشارکت آنان و همچنین جبران خدمات پرسنل دارد.

کودوس چه ویژگی‌هایی دارد؟

کودوس هر ماه یک نسخه جدید ارائه داده و به لیست ویژگی‌های آن اضافه می‌شود اما برخی از ویژگی‌های اصلی این برنامه عبارتند از:

  • نظرسنجی‌ بین پرسنل (با هدف رقابت دوستانه)
  • رویدادهای داوطلبانه (با هدف افزایش مشارکت)
  • کارت هدیه (با هدف ارتقا فرهنگ قدردانی)
  • کیف پول سکه‌ای و ریالی و بازارچه (با هدف جبران خدمات و افزایش سطح رفاهی)
  • دماسنج سازمانی (با هدف سنجش میزان رضایت‌مندی کارکنان)
  • لیست رتبه‌بندی همکاران (با هدف رقابت دوستانه و شناخت پرسنل)
  • چالش‌ها (با هدف افزایش مشارکت کاربران با برنامه کودوس در طول روز)
  • و ...

برای راه‌اندازی کودوس در تیم یا شرکت ما چه کار باید انجام دهیم؟

کافی است مدیر یا نماینده شرکت در کودوس ثبت نام کرده و سایر اعضا را به تیم خود اضافه کند. به عبارتی برای راه اندازی کودوس تنها چند دقیقه کافی است. البته لازم به ذکر است برای کسب تجربه هر چه بهتر در استفاده کودوس می‌توانید از مشاوره رایگان با همکاران ما بهره‌مند شوید (02158793) و یا حتی درخواست جلسات مشاوره حضوری، آموزش و فرهنگ سازی به پرسنل (با استفاده از بازی‌های گروهی و تیم‌سازی) را ثبت کنید.

چطور میتوانم مطمئن شوم که کودوس برای تیم ما مناسب است؟

برای پاسخ به این سوال لازم است چند نکته مطرح شود. شما بهتر از ما می‌دانید که مدیریت سرمایه انسانی موضوع بسیار پیچیده‌ای است چرا که با افراد طرف هستیم. یعنی با اخلاق، روحیه ها و سلیقه‌های بسیار متفاوت. علاوه بر این‌ها، فرهنگ سازمانی و قوانین شرکت شما هم روی این موضوع تاثیر زیادی دارد. اما اگر شما هم مثل ما متوجه اهمیت استفاده از تکنولوژی روز در مسائل مختلف از جمله منابع انسانی و همچنین اهمیت نگهداشت و ارتقا سطح روحیه و انگیزه افراد تیم در این روزها هستید، پیشنهاد میکنیم با ما ارتباط بگیرید (02158793) و کمی با هم در مورد پیاده سازی کودوس بصورت آزمایشی برای تعدادی از پرسنل خود صحبت کنیم. قطعا تمام تلاش ما برای اجرا هر چه بهتر کودوس در سازمان شماست.