سکه یک واحد پول مجازی در نرم‌افزار کودوس است. ارزش هر یک سکه (به ریال) را مدیر یا نماینده شرکت مشخص می‌کند. نکته جالب اینجاست که ارزش سکه می‌تواند بنا بر وضعیت مالی شرکت بالا یا پایین رفته و نوعی سرگرمی مالی (سرمایه‌گذاری) برای همکارانی که سکه دارند باشد.

پس هر کارمند در نرم‌افزار کودوس، یک موجودی سکه و یک موجودی ریالی دارد. روش‌های دریافت سکه در سایر بخش‌ها توضیح داده شد. (روش‌هایی مثل برنده شدن در نظرسنجی و چالش، شرکت در رویدادها، کارت هدیه و …) اما آیا می‌توان سکه ها را به شخص دیگری منتقل کرد؟

ارسال سکه

فعلا انتقال سکه فقط از طریق انتقال کارت هدیه میسر است، گرچه مدیر یا نماینده شرکت از بخش مدیریت می‌تواند به کاربران سکه منتقل کند. گاهی مدیریت تصمیم می‌گیرد تا تعدادی سکه را خارج از تمامی فرآیندهایی که در حال حاضر در سیستم موجود است، به کاربری ارسال کند. در مواردی مانند: پاداش‌های کاری همکار، تشویق و هر تصمیم مدیریتی دیگر.

برای ارسال سکه کافیست در مسیر “تنظیمات –> منو مدیریت –> مدیریت کاربران” کاربر مد نظر خود را با نگهداشتن موس خود روی آواتار آن انتخاب کرده و گزینه “ارسال سکه” را انتخاب نماید. سپس با مشخص کردن تعداد سکه‌ای که مدنظر دارد و پیامی که می‌تواند دلیل و حس خوب قدردانی را به همکار منتقل نماید، فرآیند ارسال سکه را تکمیل کند.

⚠️در این روش از ارسال سکه، هیچ تعداد سکه‌ای از موجودی مدیریت در سیستم کاسته نمی‌شود.

coin-home-app