• ویرایش شرکت

تغییر لوگو شرکت، فرآیندی مستمر و بلند مدت می‌تواند باشد. در کودوس می‌توانید به راحتی به ازای هر تغییر، به این بخش مراجعه کرده و مشخصات را مطابق با آخرین اطلاعات، به‌روز نمایید. همچنین مشخص کردن تاریخ تاسیس شرکت، جهت ارسال خودکار سکه به افراد، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

  • جستجو و مرتب‌سازی

جهت سهولت در خوانایی و کار با این لیست، قابلیت “مرتب‌سازی” برای کاربران وجود دارد که هر شخص با توجه به نیاز خود، می‌تواند بر اساس آیتم مدنظر خود لیست را مرتب نماید. همچنین قابلیت جستجو افراد بر اساس نام آنها در این بخش وجود دارد.

  • فیلتر در تراکنش کاربران

مدیریت سیستم در بخش تراکنش کاربران در منو مدیریت می‌تواند با توجه به نوع تراکنش‌های موجود، آنها را فیلتر کرده و تنها تراکنش‌هایی که مدنظر دارد را مشاهده کند.

برای انجام آن کافیست وارد بخش “تراکنش کاربران” شده (و همانطور که در تصویر قابل مشاهده است) روی گزینه فیلتر کلیک نماید. در ادامه نوع تراکنش را به همراه بازه زمانی مد نظر خود تایید می‌کند. با توجه به تصویر زیر، مدیریت سیستم قصد دارد تا تراکنش‌های مربوط به جایزه چالش که در آذرماه 1402 بوده است را مشاهده نماید.

همچنین در صورت تمایل می‌توانید از این بخش یک خروجی در قالب اکسل نیز دریافت کنید.

  • اطلاع‌رسانی

جهت اطلاع‌رسانی جامع و کاربردی‌تر، برخی از تراکنش‌ها و فعالیت‌ها در کودوس نیز از طریق ایمیل، پیامک و پوش‌نوتیفیکیشن به کاربران اطلاع‌رسانی می‌شود که در جدول زیر معرفی شده است.

نوع اطلاع‌رسانیتراکنش/فعالیت
ایمیل، پوش‌نوتیفیکیشن، پیامکسالگرد روز استخدام/تولد/تاسیس شرکت
پوش‌نوتیفیکیشن، پیامکتغییر حالات خرید محصول از بازارچه برای خریدار
پوش‌نوتیفیکیشن، پیامکاعلام درخواست خرید/برداشت وجه
ایمیل، پوش‌نوتیفیکیشن، پیامکدریافت کارت هدیه