روحیه پرسنل تاثیر بسیاری در نحوه عملکرد و بهره‌وری آنها دارد. بنابراین شناخت از وضعیت روحی پرسنل ( سنجش شاخص رضایتمندی کارکنان ) اهمیت بالایی برای هر مدیری دارد. همچنین ممکن است شرایطی در سازمان باشد که صحبت درباره آن برای افراد درونگرا، به امری دشوار و حتی غیرممکن تبدیل شود. ویژگی دماسنج سازمانی یکی از مهمترین و پراستفاده‌ترین قابلیت‌های نرم‌افزار شناخت و قدردانی از کارمندان کودوس است.

با استفاده از قابلیت دماسنج سازمانی، مدیریت می‌تواند به وضعیت حال و روحیه افراد سازمان خود شناخت پیدا کرده و افراد هم می‌توانند دلیل این وضعیت را به گوش مدیریت رسانده و به شنیده و دیده شدن خود کمک نمایند.

افراد برای مشخص کردن وضعیت حال و روحیه‌ خود می‌توانند اموجی (emoji) که بیشترین شباهت را به وضعیت فعلی خود داشته را انتخاب و از بین لیبل‌های موجود، دلیل انتخاب خود را مشخص و واضح نمایند.

⚠️می‌توانید بدون محدودیت، هر زمان و هرچندبار که مدنظر داشتید، حال خود را در طی شبانه‌روز ثبت کنید.

با توجه به اینکه دریافت و ارائه بازخورد اهمیت ویژه‌ای در کودوس دارد، کاربران هنگام مشخص کردن وضعیت حال خود، در کنار آیتم‌های تعریف شده، قابلیت وارد کردن توضیحات مد نظر خود را نیز دارند. چرا که ممکن است موضوع مد نظر کاربر در بین لیبل‌ها تعریف نشده باشد.

⚠️در صورتیکه کاربر گزینه “دیگر نمایش نده” را انتخاب کرده باشد، فقط در صفحه اصلی (خانه) و از طریق کلیک روی آیکون مشخص، دماسنج سازمانی را می‌بیند.

پاسخ به نظرات

کاربران در نهایت می‌توانند برای هر نظری که در این بخش ثبت کرده‌اند برای مدیریت پاسخ ارسال کرده و یا از آنها پاسخی دریافت کنند. بدین ترتیب هیچ نظری بلاتکلیف نمانده و مدیران و کاربران می‌توانند ازین طریق به راحتی نظرات را دریافت و مسائل را حل نمایند.